BYT 3+1 LIPNÍK NAD BEČVOU

HLEDÁTE BYT PO REKONSTRUKCI IHNED K NASTĚHOVÁNÍ?

PRÁVĚ JSTE NAŠLI!!

 

PRODÁNO 12/2020

Popis nemovitosti

Nabízím vám ke koupi byt 3+1 s balkonem na Bratrské ulici v Lipníku nad Bečvou. Jedná se o družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví - anuita splacená. Byt prošel rozsáhlou a vkusnou rekonstrukcí - zděné jádro, elektroinstalace v mědi, stěny, sádrokartonové podhledy s bodovými světly, masivní dřevěné dubové podlahy, vinyl a dlažba, pojezdové masivní interierové dubové dveře, koupelna s vanou,  bezpečnostní vchodové dveře, projektovaná kuchyňská linka na míru včetně myčky, mikrovlnky, trouby a sklokeramické desky. Nově byl rekonstruován také balkon a to izolace, nová dlažba, zábradlí a součástí je i zasklení balkonu, které zbývá pouze nainstalovat. Nový majitel ocení i spousty úložných prostor v bytě díky vestavěným skříním s tichými pojezdy. Tento byt je vhodný pro zájemce, který ocení možnost rychlého nastěhování bez nutnosti dalších investic. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, výborná dostupnost jak k dálnici tak na cyklostezku a do přírody. Pro bližší informace a prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

3D scan

Fotogalerie

CENA

Cena včetně provize a právního servisu činí 2.195.000,-Kč

KONTAKT

Těším se na Vás při osobním setkání na přohlídce!

Helena Žejlíková 731 176 765 

mensi_kopie_2

 

Helena Žejdlíková

V realitách působím naplno od roku 2014.

Tato práce mě uhranula svou rozmanitostí. Člověk, jako obchodník s nemovitostmi dnešní doby musí být mimo jiné i tak trochu právník, psycholog, fotograf, herec, scénárista a především dobrý rádce. 

Moje práce rozhodně není stereotypní, baví mě na sobě pracovat a neustále se vzdělávat. To všechno proto, abych dokázala uspokojit nároky všech klientů. 

Odlišuji se zejména lidským přístupem ke každému z mých klientů, a nad každou svěřenou nemovitostí přemýšlím s rozumem a citem, protože co nemovitost o jiný příběh a jiné zacílení na pravé kupce. 

Ke kvalitní prezentaci používám ty nejmodernější technologie, proto dokážu oproti jiným být kupředu a prodat tak rychle a mnohdy za vyšší cenu.

Za svou praxi jsem zobchodovala více než 153 prodejů v hodnotě více než 260.000.000,- Kč a obdržela 132 potěšujících zpětných referencí. 

Pokud zvažujete prodej svého nemovitého majetku i vy, ráda i z vás udělám nadšeného prodávajícího.

Ráda se s Vámi potkám u kávy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Helena Žejdlíková

Kontaktní formulář