MEZONETOVÝ BYT 2+1 S TERASOU, BYSTŘICE POD HOSTÝNEM

Hledáte bydlení či investici s možností rozšíření do podkroví dle vlastních představ? 

Bydlení v klidném cihlovém  domě pouze o třech bytech? 

Popis nemovitosti

Nabízím vám ke koupi byt v domě o pouze třech bytových jednotkách v Bystřici pod Hostýnem na ulici Novosady. Byt se nachází ve 2.NP a stávající dispozice je 2+1. Součástí bytu je půdní prostor s terasou, kde lze vybudovat obytné podkroví a rozšířit tak bytovou jednotku na mezonet, tak jak je již zbudováno např. u sousedního bytu. V půdním prostoru byly plánovány dva pokoje, koupelna s WC a chodba se vstupem na 14 m2 velkou terasu. Z bytu - obývacího pokoje je již nachystána příprava na schodiště do půdního prostoru.
Byt prošel rekonstrukcí v roce 2012, vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem a nebo krbem. Komín je vyvložkovaný. K bytu náleží v přízemí sklad o výměře 19,3 m2.
Tento byt poslouží novým majitelům ke klidnému bydlení či jako investice k pronájmu s možností v budoucnu rozšířit o půdní prostor. Pár minut chůze a jste v centru, kde je veškerá občanská vybavenost. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

3D scan

Fotogalerie

CENA

CENA ZA BYT VČETNĚ PŮDNÍ ČÁSTI, VČETNĚ PROVIZE A PRÁVNÍHO SERVISU ČINÍ 2.390.000,-KČ

KONTAKT

Teší se na vás na prohlídce vaše makléřka Helena! 

tel: 731 176 765

mensi_kopie_2

Helena Žejdlíková

V realitách působím naplno od roku 2014.

Tato práce mě uhranula svou rozmanitostí. Člověk, jako obchodník s nemovitostmi dnešní doby musí být mimo jiné i tak trochu právník, psycholog, fotograf, herec, scénárista a především dobrý rádce. 

Moje práce rozhodně není stereotypní, baví mě na sobě pracovat a neustále se vzdělávat. To všechno proto, abych dokázala uspokojit nároky všech klientů. 

Odlišuji se zejména lidským přístupem ke každému z mých klientů, a nad každou svěřenou nemovitostí přemýšlím s rozumem a citem, protože co nemovitost o jiný příběh a jiné zacílení na pravé kupce. 

Ke kvalitní prezentaci používám ty nejmodernější technologie, proto dokážu oproti jiným být kupředu a prodat tak rychle a mnohdy za vyšší cenu.

Za svou praxi jsem zobchodovala více než 153 prodejů v hodnotě více než 260.000.000,- Kč a obdržela 132 potěšujících zpětných referencí. 

Pokud zvažujete prodej svého nemovitého majetku i vy, ráda i z vás udělám nadšeného prodávajícího.

Ráda se s Vámi potkám u kávy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Helena Žejdlíková

Kontaktní formulář