Mezonetový byt 4+kk, Bystřice pod Hostýnem

Hledáte pohodlí bytu, avšak prostor jako v domě? V tom

případě vás zaujme tato nabídka!

 

PRODÁNO 2/2021

Popis nemovitosti

Nabízím vám ke koupi atypický, mezonetový, prosvětlený byt o podlahové ploše 145 m2 a užitné ploše 166,5m2 a dispozici 4+kk s balkonem v cihlovém domě pouze o třech bytových jednotkách v Bystřici pod Hostýnem. K bytu náleží ještě i místnost v přízemí domu (17 m2), která lze využít jako sklad či kancelář a podobně.
Byt prošel rekonstrukcí v roce 2013 včetně nově zbudované přístavby - mezonetová část v podkroví. Do této podkrovní části je vstup schodištěm jak z bytu tak i z hlavního schodiště budovy, což do budoucna může zajistit samostatnost půdního prostoru. Dispozice jsou: předsíň, otevřený obývací prostor s kuchyňským koutem, koupelna s vanou i sprchovým koutem. Do této koupelny je vstup jak z kuchyně tak ložnice. Samostatné WC a dále se zde nachází technická místnost za kuchyní a ložnice. Z kuchyně dále výstup na balkon. Schodištěm se dostaneme do patra - půdního prostoru, kde jsou dvě místnosti, koupelna s vanou a samostatné WC. Vodovod i kanalizace obecní, vytápění i ohřev vody vlastním plynovým kotlem s rozvodem do rádiátorů a podlahového topení v půdním prostoru. Tento byt je vhodný pro klienta, či rodinu, která ocení v bytě prostor jako v domě, atypické řešení, prosvětlenost a možnost využití prostor např. i k podnikání.
Zajištění financování je samozřejmostí. Pro bližší informace jsem vám k dispozici na telefonu či osobně na prohlídce.

3D scan

Fotogalerie

CENA

Cena za byt včetně příslušenství, provize a právního servisu činí 3.250.000,-Kč

KONTAKT

Bližší informace vám ráda předám po telefonu či na osobní schůzce na bytě. 

Těším se na Vás!

 

Helena Žejdlíková

731 176 765

mensi_kopie_2

Helena Žejdlíková

V realitách působím naplno od roku 2014.

Tato práce mě uhranula svou rozmanitostí. Člověk, jako obchodník s nemovitostmi dnešní doby musí být mimo jiné i tak trochu právník, psycholog, fotograf, herec, scénárista a především dobrý rádce. 

Moje práce rozhodně není stereotypní, baví mě na sobě pracovat a neustále se vzdělávat. To všechno proto, abych dokázala uspokojit nároky všech klientů. 

Odlišuji se zejména lidským přístupem ke každému z mých klientů, a nad každou svěřenou nemovitostí přemýšlím s rozumem a citem, protože co nemovitost o jiný příběh a jiné zacílení na pravé kupce. 

Ke kvalitní prezentaci používám ty nejmodernější technologie, proto dokážu oproti jiným být kupředu a prodat tak rychle a mnohdy za vyšší cenu.

Za svou praxi jsem zobchodovala více než 153 prodejů v hodnotě více než 260.000.000,- Kč a obdržela 132 potěšujících zpětných referencí. 

Pokud zvažujete prodej svého nemovitého majetku i vy, ráda i z vás udělám nadšeného prodávajícího.

Ráda se s Vámi potkám u kávy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Helena Žejdlíková

Kontaktní formulář