Penzion, chata, dům Hrabůvka

HLEDÁTE VĚTŠÍ CHALUPU PRO VÁS ČI VÁŠ SPOLEK, PROSTORY PRO UBYTOVÁNÍ A NEBO  VĚTŠÍ DŮM NA BYDLENÍ? POKUD ANO MŮŽE BÝT TATO NABÍDKA PRO VÁS TO PRAVÉ!

 

Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi nemovitost v Hrabůvce nedaleko Hranic na Moravě. Tento objekt sloužil svého času jako penzion s výčepem. Dá se užít po přestavbě dle vlastních představ i k trvalému bydlení nebo jako chalupa. Díky dispozicím a prostoru je vhodný také pro provozování potřeb nějakého spolku , k ubytování apod.. Jedná se o stavbu postavenou cca před 25 lety s kolaudací v roce 2004. Dispozice jsou - sklepní prostory s technickými místnostmi a garáží, v patře chodba se sociálním zařízením, místnost - hala s posezením a kuchyní (z této také vstup ven na zahradu), schodištěm se dostaneme do 2.NP kde se nachází čtyři pokoje - jeden z nich má vlastní koupelnu, ostatní mají sociální zázemí na chodbě.
Půdní prostor je možný využít např. jako klidová zona, knihovna nebo jako odkladiště. V přístavku u domu se nachází také posezení s krbem. Na pozemku je také možnost parkování a za domem protéká potok.  Pozemek má celkovou výměru 574 m2.
Nedaleko nad tímto domem je golfový resort Radíkov, Hrádek Kunzov, nedaleko je sjezd na dálnici a město s veškerou občanskou vybaveností.
Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Videoprohlídka

Fotogalerie

CENA

Cena včetně provize a právního servisu činí 1.850.000,-Kč.

Cena nezahrnuje daň z nabytí. 

KONTAKT

Helena Žejdlíková

731 176 765 

helena@vaserealitka.eu

orez

Kontaktní formulář