POZEMEK HOLEŠOV

HLEDÁTE MÍSTO PRO TRVALOU REKREACI ČI BYDLENÍ V BLÍZKOSTI CENTRA MĚSTA, AVŠAK V TĚSNÉ BLÍZKOSTI PŘÍRODY? V TOM PŘÍPADĚ VÁS MOŽNÁ ZAUJME TATO NABÍDKA!

Popis nemovitosti

Nabízím vám ke koupi pozemek o výměře 807 m2, v obci Holešov. Pozemek je dle územního pánu obce veden k výstavbě a konkrétně stavby pro rodinnou rekreaci. Jedná se o klidné místo v těsné blízkosti zámecké zahrady a hřiště. Sítě na pozemku nejsou napojeny, vyjádření k sítím je k dispozici. Vhodné na stavbu chaty/chalupy i k celoročnímu užívání.
Pár minut chůze do centra, avšak v přírodě vedle parku. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie

CENA

Cena za pozemek činí 1.365.000,-Kč. 

KONTAKT

V případě zájmu o vyjádření k sítím či bližších informací k pozemku jsem vám plně k dispozici ! 

731176765

mensi_kopie_2

Helena Žejdlíková

V realitách působím naplno od roku 2014.

Tato práce mě uhranula svou rozmanitostí. Člověk, jako obchodník s nemovitostmi dnešní doby musí být mimo jiné i tak trochu právník, psycholog, fotograf, herec, scénárista a především dobrý rádce. 

Moje práce rozhodně není stereotypní, baví mě na sobě pracovat a neustále se vzdělávat. To všechno proto, abych dokázala uspokojit nároky všech klientů. 

Odlišuji se zejména lidským přístupem ke každému z mých klientů, a nad každou svěřenou nemovitostí přemýšlím s rozumem a citem, protože co nemovitost o jiný příběh a jiné zacílení na pravé kupce. 

Ke kvalitní prezentaci používám ty nejmodernější technologie, proto dokážu oproti jiným být kupředu a prodat tak rychle a mnohdy za vyšší cenu.

Za svou praxi jsem zobchodovala více než 153 prodejů v hodnotě více než 260.000.000,- Kč a obdržela 132 potěšujících zpětných referencí. 

Pokud zvažujete prodej svého nemovitého majetku i vy, ráda i z vás udělám nadšeného prodávajícího.

Ráda se s Vámi potkám u kávy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Helena Žejdlíková

Kontaktní formulář