Prodej, rodinný dům

Brusné

Nabízíme Vám k prodeji prostorný dům v obci Brusné, který se nachází v těsné blízkosti malebného městečka Bystřice pod Hostýnem. Dům je ideálním řešením pro rodinu hledající klidné bydlení v krásné přírodě s dostatkem prostoru pro pohodlný život nebo díky lokalitě jako investiční nemovitost k pronájmu.
Dům se skládá ze dvou podlaží, každé s vlastním samostatným vchodem. V dolním podlaží se nachází prostorný třípokojový byt 3+1, který se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, pokoje a ložnice, koupelny a samostatného WC – předělána na bezbariérovou. V horním podlaží se nachází 2+1 s komorou/šatnou a s balkonem. Obě podlaží jsou dispozičně oddělená a nabízejí dostatek soukromí. Dům během několika posledních let prošel částečnou rekonstrukcí a je v dobrém stavu. Na dvoře jsou k dispozici technické místnosti, kůlna a dílna, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro vaše náčiní a nástroje, dále podzemní dvoj sklep pro uskladnění ovoce a zeleniny, či vína. Výhodou je příjezd na pozemek ze zadní strany zahrady, kde se také nachází vlastní garáž s technickou místností.
Na zahradě je prostor například pro umístění bazénu či trampolíny. výhodou je převážně jeho poloha. Brusné se nachází v krásné krajině na úpatí Hostýnských vrchů a nabízí spoustu možností pro turistiku, cykloturistiku a další volnočasové aktivity. Jen pár desítek metrů je vyhledávaná stylová restaurace Brusenka a další občanská vybavenost, která vám usnadní každodenní život. Nedaleko se nachází i rekreační oblast Rusava, která nabízí další možnosti pro volnočasové aktivity, například oblíbené koupaliště. Toto místo je vyhlášené také čistotou vzduchu, který je srovnatelný s alpským. Pro bližší informace či prohlídku mě kontaktujte.

Cena : včetně provize a právního servisu činí 4.999.000 Kč. 

Ozvěte se dřív, než bude pozdě

+420 731 176 765
helena@vaserealitka.eu
768 61 Bystřice pod Hostýnem

© 2021 Helena Žejdlíková

Ochrana osobních údajů

Web vytvořilo studio BOXART