REFERENCE

STATEK LOUKOV

Strana kupující:
1. Koupili jste přes nás statek. Jaký byl váš první dojem našeho setkání na prohlídce včetně  prohlídky samotné? 
S realitnou agentúrou Vaše realitka sme mali naozaj dobrú skúsenosť. Komunikácia bola príjemná a prebiehala bez problémov, Dojmy z prvej prehliadky boli pozitívne. Realitná agentka pani Žejdlíková působila veľmi prirodzene bez akýchkoľvek umelých a pripravených póz a klišé. Hoci sme na prehliadke mali malé dieťa a nebolo najlepšie počasie, prehliadka prebiehala pokojne bez ponáhľania a s trpezlivosťou zodpovedala všetky dotazy. 
2. Co se vám nejvíce líbilo na realizaci koupě, co vás překvapilo? 
Pri realizaci koupě sa nám páčil profesionálny prístup. Pripravili všetky podklady, zmluvy boli jednoznačné a jasné. Do zmluvy bez problémov zapracovali naše požiadavky. Vybavili za nás prakticky všetky formality. Všetko tak ako má byť.
3. Doporučil byste nás s kolegou  p. Miškem dalším klientům a proč? 
Určite by som spoluprácu s pani Žejdlíkovou a pánom Miškom doporučil ďalším klientom. Jednoznačne pre vysokú profesionalitu, ochotu, férový a ľudský prístup.  Zlochovi
 
Strana prodávající: 
1. Proč jste se rozhodli svěřit prodej zrovna mně? 
 Reference a úspěch, sympatie a dlouhodobá známost!
2. Co se vám na realizaci obchodu nejvíce líbilo, co vás překvapilo? 
Naprosto vynikající komunikace, zajištění veškerých náležitosti a maximální profesionalita!
3. Doporučil byste mně dalším prodávajícím a proč? 
Ve všech směrech!!! Maximální SPOKOJENOST!!!    Molkovi

BYT 3+1 ZLÍN

1. PROČ JSTE SVĚŘIL PRODEJ SVÉ NEMOVITOSTI ZROVNA MNĚ? Vybral jsem si vás na doporučení od znamé,měla jste dobré recenze.
2. CO SE VÁM NA REALIZACI PRODEJE NEJVÍCE LÍBILO, CO VÁS PŘEKVAPILO? Vstřícné jednání, ochota a spolupráce, taky vaše zapálení do práce přijít k uspěšnému závěru. Překvapilo nás jak jste milá a šikovná.
3. DOPORUČIL BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Určitě bych vás doporučil a doporučím dalším lidem.
BYLA RADOST S VÁMA SPOLUPRACOVAT A MOC RÁDI VÁS UVIDÍME U NÁS. Jiří K., Zlín 20.11.2020

BYT 3+1 S GARÁŽÍ, HULÍN

  1. PROČ JSTE SE ROZHODLI MI SVĚŘIT PRODEJ VAŠÍ NEMOVITOSTI? Byt sme sa rozhodli zveriť práve tejto realitke, pretože aktívne zaregovali na náš inzerát. Realitku sme do tej chvíle nepoznali a na základe predchádzajúcich skúseností s inými kúpami a prenájmami sme od realitky veľa ani nečakali -  a to som ich vystriedal už minimálne desať a väčšina vás ubezpečuje, že to „robí inak" , čo je nakoniec aj pravda, každá nejak inak blbo. Či už arogantné chovanie, nešťastná komunikácia alebo slabá pridaná hodnota. Zde ma celkom prekvapil profesionálny prístup hneď od začiatku. Na nič sa nečakalo, výborná komunikace, vše domluvené klaplo na vteřinu. A od začiatku som vnímal obrovskú pridanú hodnotu práve v tom, že som sa mohol spoľahnúť a neriešiť. Prišiel profesionálny fotograf a vše si upratali v byte podľa svojich predstáv, aby fotky boli perfektné. Takmer som byt nespoznával, skutočne vedia, čo na fotkách v predaji bytu nemá byť a čo naopak vynikne. Navyše starí rodičia ktorí byt predávali po 50 rokoch majú vytisklú brožuru na pamiatku.
  2. CO SE VÁM NA REALIZACI PRODEJE NEJVÍCE LÍBILO, CO VÁS PŘEKVAPILO? Veľmi rýchlo našli kupcu a i keď nebol predaj ľahký z dôvodu komplikácií na strane kupujúceho, mňa s tým moc nezaťažovali a riešili to na pozadí. Čo ma v daný moment prekvapilo bolo keď od určitej fáze so mnou miesto pani Žejdlíkovej začal komunikovať jej kolega pan Miško. Tu doporučujem, aby realitka to vysvetlila dopredu, lebo ja som nevedel či sa pani Žejdlíkovej niečo stalo, alebo prečo sa nám mení kontaktná osoba. Následne som zistil, že v realitke majú jednotlivé oblasti rozdelené a podľa toho v akej fázy predaja sa nachádzame, rieši specifický pracovník – odborník. Opäť sa mi dostalo famóznej opateri. Vybavili aj veľa vecí naviac, typu dočasný nájom pre budúceho kupujúceho, mohol som kedykoľvek konzultovať ktorúkoľvek oblasť a nikdy som sa necítil, že otravujem a dostali sa mi proaktívne pripravené dokumenty.
  3. DOPORUČIL BYSTE MNĚ DALŠÍM KLIENTŮM ? Nakoniec sme dostali aj osobný darček... Aby som to zosumarizoval, Realitku veľmi doporučujem, prvý krát som mal pocit, že sa môžem stopercentne spoľahnúť a hlavne by sme to bez realitky nikdy nezvládli tak hladko. Tu je pridaná hodnota, za ktorú sa oplatí zaplatiť. Vše bolo podľa dohody a mnohé prekvapujúco naviac.  S pozdravem Viktor V. , Hulín 29.12.2020

 

STATEK OSÍČKO

1.PROČ JSTE SE ROZHODLI SVĚŘIT PRODEJ SVÉ NEMOVITOSTI ZROVNA MĚ?
Prodávali jsme přes vás dům už před pár lety a už tehdy jsme byli
spokojeni s realizací. Proto jsme se na vás obrátili i nyní.
2. CO SE VÁM NA OBCHODU NEJVÍCE LÍBILO, CO PŘEKVAPILO?
Nejvíce se nám líbila prezentace a překvapil nás brzký prodej za dobrou
cenu.
Také se nám líbilo vaše upřímné jednání a celková a včasná komunikace.
3. DOPORUČILI BYSTE MĚ DALŠÍM PRODÁVAJÍCÍM A PROČ?
Určitě ano, jednat s kupci na přímo není totiž v dnešní době pro
majitele moc příjemné, je fajn, že to někdo celé kočíruje.
Určitě doporučíme dále. Děkujeme Pařenicovi.  26.10.2020

RODINNÝ DŮM TUROVICE


PROČ JSTE SE OBRÁTILI S KOUPÍ NEMOVITOSTI PŘÍMMO NA MĚ?
Sháněli jsme nemovitost, zkoušeli jsme různé společnosti a makléře a vy jste byla velmi milá a sympatická už při prvním telefonátu.
CO SE VÁM NA REALIZACI KOUPĚ NEJVÍCE LÍBILO? CO VÁS PŘEKVAPILO?
Líbila se mi ochota a profesionalita. Překvapilo mě, že v dnešní době jste si na nás udělala kdykoliv čas a vše jste trpělivě vysvětlovala.
DOPORUČILA BYSTE MĚ DALŠÍM LIDEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ PRODAT ČI KOUPIT NEMOVITOST?
Samozřejmě vás doporučuji všem dalším klientům. Jednoznačně pro lidský, milý a obětavy přístup.
Ještě jednou moc děkujeme, Kršákovi, 15.10.2020

BYT 3+KK HOLEŠOV , NOVOSADY

PROČ JSTE SE ROZHODL SPOLUPRACOVAT PRÁVĚ SE MNOU?
Nechtěl jsem mít starosti ohledně prodeje bytu a taky se mi líbilo osobní setkání (zapálenost), pak je vždy velký předpoklad dobre práce než od člověka kterého jeho práce nebaví.
CO SE VÁM NA OBCHODU NEJVÍCE LÍBILO, CO VÁS PŘEKVAPILO? 
Nejvíc se mi na prodeji líbila příprava prodeje bytu od nafoceni přes prezentaci zájemcům, taky informace komunikace jak vše popravdě probíhalo a co se událo (upřímnost).
DOPORUČIL BYSTE MĚ JAKO MAKLÉŘKU DALŠÍM KLIENTŮM PŘÍPADNĚ SVÝM ZNÁMÝM?
Určitě ano, nebyl žádný větší problém nebo věc co bych musel řešit.
 
Miloš  Kopečný, 5.5.2020

RODINNÝ DŮM HRABŮVKA

Vybrala jsem si paní Žejdlíkovou, protože s ní máme ty nejlepší zkušenosti. V roce 2014 jsme přes ní kupovali dům, a byli jsme s ní maximálně spokojeni. Ochotná, úslužná, vše nám vysvětlila a kup dopadl velmi dobře. Proto, když jsme dům v roce 2019 museli prodat, bez váhání jsme se opět obrátili na ni, i když jsme nevěděli zda ještě v realitách podniká, a výsledek dopadl opět na výbornou. Nemuseli jsme se o nic starat, všechny prohlídky a i ostatní věci si zařídila sama a o nic jsme se nemuseli až do prodeje starat.
Pokud bych měla někomu, co se týká prodeje, nebo i koupI někoho doporučít, tak by to byla rozhodně paní Žejdlíková. A proč???
Ochotná, milá, vstřícná, vždy umí se vším poradit, a v dnešní době najít takového makléře je velký problém, proto jedno velké díky    Karla Hilscherová, Hrabůvka 2.4.2020

RODINNÝ DŮM KOSTELEC U HOLEŠOVA

Dobrý den,
paní Žejdlíkovou jsem požádala o spolupráci při prodeji rodinného domu na základě výborných recenzí a kladné předchozí zkušenosti přes kamarádku. Líbila se mi rychlost při jednání, komunikace i prezentace při prodeji velmi originální. Dům byl prodaný rychleji, než jsem předpokládala. Paní makléřka je velice sympatická, příjemná a profesionálka na svém místě. S prodejem jsem neměla vůbec žádné starosti, vše šlo přesně podle domluvy. S její prací jsem byla maximálně spokojena a určitě bych neváhala spolupracovat s ní znovu.
Děkuji Balážová Lucie, 9.1.2020

BYT 2+1 HOLEŠOV, NOVOSADY

Chtěl bych tímto poděkovat paní Žejdlíkové za profesionální práci při prodeji bytu. Obchod proběhl rychle, korektně a čistě.

Josef Sedlář, Holešov 9.5.2018

POZEMEK LIBOSVÁRY

Nejlepší, nejsypatičtejsi, nejkrasnejsi, nejprofesionálnejší realitni makléřka, kterou soucasny trh nemovitosti může nabídnout. Firma má velké štesti, že mohou mít v týmu takového skvělého člověka. Na takových lidech práce stojí, a takových lidi je dnes opravdu málo. Nekteří možná nebudou věřit mojim slovům, ale takového člověka prostě musite poznat sami.

Ladislav Šebetka, Libosváry 2.1.2019

BYT 2+1, BYSTŘICE POD HOSTÝNEM

 

Jde vidět že je ta práce baví, ochota, vstřícnost, rady ... Za nás obrovská spokojenost. Jde vidět že jdou dopředu i co se nových systémů týče. Děkujeme.

Monika Daňhelová 16.1.2019

RODINNÝ DŮM PROVODOVICE

Paní Žejdlíková si od prvního okamžiku získala naši důvěru a tuto po celou dobu prodeje neztratila. Ba naopak. Vždy ochotná, plně profesionální. Tandem Žejdlíková - Miško splnil všechna naše očekávání. Měli jsme naopak dojem, že dělají i něco nad rámec svých povinností. Z našeho pohledu jim nelze nic vytknout, pouze pochválit. Dalším Vašim klientům plně doporučujeme. 

Dáša Högerová 26.1.2019

POZEMEK OSÍČKO

Za mě osobně velká pochvala paní Žejdlíkové za přístup, řešení i vykomunikování formalit při prodeji. Určitě budu doporučovat dále, jako již standardně dělám :-)

Martin Mikulík 4.6.2019

RODINNÝ DŮM VLČKOVÁ

Dobrý den, byla jsem velmi spokojená se službami makléřů paní Heleny Žejdlíkové a pana Michala Miška. Jejich pracovní nasazení bylo na vysoké profesionílní úrovni, skvělá komunikace mezi námi, byly podávány veškeré požadované informace a rychlost prodeje nemovitosti byla skvělá. Děkuji Ilona Kolajová

Ilona Kolajová 25.1.2019

CHALUPA CHVALČOV

Paní Helena Žejdlíková i pan Michal Miško jsou profesionálové minimálně ve svém oboru. Jednají vstřícně, ochotně, srozumitelně, pružně i pečlivě. Takže děkuji ještě jednou. Lenka Virtová

BYT 3+1 CHVALČOV

Paní Žejdlíková je velmi ochotná,milá a chápavá,poradí s každým problémem,který nastane,ihned reaguje na veškeré dotazy a hlavně s každým jedná na rovinu a zároveň s lidským přístupem,který je v dnešní době velkou vzácností.A ikdyž já sama pracuji v zahraničí,měla jsem obavy z problému komunikace,žádný nebyl.Ochotně mi reagovala na emaily,sama mě informovala o možných zájemcích,aniž bych se musela stále vyptávat a jakýkoliv problém obratem vyřešila.Mohu jen doporučit. Kuňáková Veronika, Chvalčov

RODINNÝ DŮM HOLEŠOV

Dobrý den, M&M reality mohu doporučit. S paní Žejdlíkovou se spolupracovalo velmi dobře, je nejen schopná, ale také milá a hezká. Milan Vichlenda, Holešov

BYT 2+1, HOLEŠOV, UL. BEZRUČOVA

Tuto realitku můžu vřele doporučit všem, kteří hledají nebo prodávají nemovitost. O vše se makléři postarali a také mě pravidelně informovali o průběhu prodeje, což je hodně důležité. Vyšli mi ve všem vstříc. I když jsem zpočátku nechtěla byt přes realitku prodávat, jsem nakonec moc ráda, že jsem se rozhodla prodej uskutečnit přes tuto realitní kancelář. Takže z mé vlastní zkušenosti s paní Žejdlíkovou a panem Miškem můžu tuto realitní kancelář doporučit. Pavlína Hefková - PRODÁVAJÍCÍ 

Veškerá komunikace s lidma z vaší společnosti byla na velmi dobré úrovni, počínaje paní makléřkou Žejdlikovou a hypotecnim specialistou panem Kubišem, kde jsem už jen doufal, že ta hypotéka klapne, ale od začátku probíhalo vše jak mělo a pan Kubiš mne svými činy čím dál víc ujišťoval, že je vše na dobré cestě. A na závěr spolupráce s panem Miškem, kde vše bylo taky v naprostém pořádku, vlastně veškerá komunikace s vašima lidma. Za mně maximální spokojenost. S pozdravem Kozubík - KUPUJÍCÍ

RODINNÝ DŮM BYSTŘICE POD HOSTÝNEM

Vybrala jsem si Vás protože po první nezávazné schůzce, jste mě nekontaktovala,netelefonovala,atd. Rozhodování bylo čistě jen na mě. Jste příjemná, sympatická, velmi komunikativní, profesionální přístup. Vše proběhlo velmi rychle a hladce. Yvona Marková

RODINNÝ DŮM VŠECHOVICE

Vybrali jsme si M&M Reality ze čtyř realitních kanceláří na základě nejlepších poskytnutých podmínek. Našeho rozhodnutí jsme v průběhu procesu prodeje rodinného domu nelitovali a chceme tímto poděkovat paní Žejdlíkové a panu Miškovi za profesionálně odvedenou práci. Karel Hostaša

POLNOSTI NA TLUMAČOVSKU

 Naprosto dokonalý a profesionální servis služeb, vše v naprostém pořádku. Doporučuji kudy chodím! Vše vysvětlí, vše zajistí a mají naprosto přátelský přístup! Moc děkuji za jejich služby v prodeji realit. Král

Daniela Králová 2.7.2018

REKREAČNÍ AREÁL CHVALČOV

Prodej rekreačního areálu s chatami na Chvalčově u Bystřice pod Hostýnem v hodnotě 22.000.000,-Kč.

STAVEBNÍ POZEMEK MARTINICE U HOLEŠOVA

Velká spokojenost, pravidelná informovanost, bezchybná spolupráce a vstřícnost. Ještě jednou děkujeme.

Naďa Navrátilová 6.6.2018

POLNOSTI LOUKOV

Musím zmínit, že osádka Bystřické realitní kanceláře byli vždy velmi ochotní a překvapili mne rychlostí celého procesu prodeje. Můžu jen chválit a samozřejmě doporučuji všem, kdo potřebují něco podobného řešit. Petr S.

RODINNÝ DŮM CHVALČOV

Dobrý den, rádi bychom poděkovali za zprostředkovanou koupi rodinného domu a to díky Vašemu týmu M&M reality v Bystřici pod Hostýnem. Vše probíhalo rychlostí blesku a dohodnuté věci byly plně realizované k naší spokojenosti. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně pracovních úspěchů. S pozdravem Zdeněk Kolařík a Petra Šínová

CHATA RAJNOCHOVICE

Dobrý den v současné době jsem koupil chatu v Rajnochovicích. Celým procesem mne skvěle provedla paní Žejdlíková, a pan Zahradil. Velmi profesionálně se o celou koupi starali, vše ihned řešili k mé plné spokojenosti a navíc mi poskytli potřebné rady, které snad ani nejsou v jejich povinnostech. Nyní jsem spokojeným vlastníkem nemovitosti s příjemným pocitem že jsem se potkal s příjemnými lidmi. Díky přístupu paní Žejdlíkové a pana Zahradila M M reality každému pří koupi i prodeji domu vřele doporučuji. Budete spokojení. Zdeněk Kučera

BYT 3+1, HOLEŠOV, KRÁČINY

Dobrý den, s potěšením sděluji, že realitní makléřka paní Helena Žejdlíková mi moc pomohla s prodejem bytu. Její přístup byl stoprocentně profesionální a lidský, snažila se plně vyhovět mým požadavkům. Od první schůzky vše probíhalo tak, jak bylo domluveno. Mezi námi vládla naprostá důvěra, informace byly aktuální a spolehlivé. Jste korektní a vynikající společnost, která si váží svých klientů a přes realitní makléře dokážete plnit závazky, kterými se zavážete při jednání s klienty jak prodávajícími, tak kupujícími. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala vaši společnost M&M reality. V&scaron ;em doporučuji využít vašich služeb. Ještě jednou díky. Přeji hodně pracovních i osobních úspěchů. Soňa Hudcová. Holešov

CHALUPA RAJNOCHOVICE

Spokojení prodávající i kupující, viz. reference obou níže:

Dobrý den, velice děkujeme paní Žejdlíkové a panu Miškovi za zprostředkování koupi nemovitosti. Jejich profesionalita a lidský přístup nás opravdu mile překvapily. I v budoucnu bychom rádi využili jejich služeb. S pozdravem Eva Čapáková

Eva Čapáková, Nový Jičín - Loučka

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat paní Žejdlíkové a panu Miškovi za zprostředkování prodeje nemovitosti. Vstřícné a profesionální jednání, výborná komunikace - v dnešní době skoro nevídaná věc. Můžeme jen doporučit. Pavel Gabrhel

Pavel Gabrhel, Ústí 1.5.2017