Rodinný dům Bystřice pod Hostýnem

Stačí vám k bydlení jen mlý pozemek a malý domeček, jste nenároční a nebo plánujete kompletně rekonstruovat či stavět znovu?  Preferujete bydlení v těsné blízkosti centra? Pokud ano bude vás jistě tento domek zajímat.

    PRODÁNO 2/2021

Popis nemovitosti

Nabízím vám ke koupi rodinný dům téměř v centru města Bystřice pod Hostýnem. Dům je dispozičně nyní 1+1 , kuchyňka, koupelna, WC a komora, za domem uzavřený dvorek a kůlna, schodiště na půdu. Výměra pozemku celkem je 160 m2. Dům poslouží nenáročnému uživateli , nebo někomu, kdo využije toto místo pro kompletní rekonstrukci, či stavbu domku nového. Dům je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci.
Parkování před domem, chůzí jste do pár minut ve městě, kde jsou obchody, lékaři, pošta, autobus, škola, atd.. Pro bližší informace či prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie

CENA

Cena včetně provize a právního servisu činí 860.000,- KČ

KONTAKT

Volejte vaši makléřku Helenu 731 176 765

mensi_kopie_2

Helena Žejdlíková

V realitách působím naplno od roku 2014.

Tato práce mě uhranula svou rozmanitostí. Člověk, jako obchodník s nemovitostmi dnešní doby musí být mimo jiné i tak trochu právník, psycholog, fotograf, herec, scénárista a především dobrý rádce. 

Moje práce rozhodně není stereotypní, baví mě na sobě pracovat a neustále se vzdělávat. To všechno proto, abych dokázala uspokojit nároky všech klientů. 

Odlišuji se zejména lidským přístupem ke každému z mých klientů, a nad každou svěřenou nemovitostí přemýšlím s rozumem a citem, protože co nemovitost o jiný příběh a jiné zacílení na pravé kupce. 

Ke kvalitní prezentaci používám ty nejmodernější technologie, proto dokážu oproti jiným být kupředu a prodat tak rychle a mnohdy za vyšší cenu.

Za svou praxi jsem zobchodovala více než 153 prodejů v hodnotě více než 260.000.000,- Kč a obdržela 132 potěšujících zpětných referencí. 

Pokud zvažujete prodej svého nemovitého majetku i vy, ráda i z vás udělám nadšeného prodávajícího.

Ráda se s Vámi potkám u kávy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Helena Žejdlíková

Kontaktní formulář