Zahrada, pozemek pro stavbu Troubky

Hledáte místo pro stavbu domu či zahradu se zázemím pro rekreaci? 

Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi pozemek vhodný k výstavbě domu v klidné ulici v obci Troubky u Přerova.
Na pozemku se nachází garáž, pergola, kuchyňka, sklípek s posezením, 2x splachovací WC, koupelna se sprchovým koutem a technická místnost. Celková plocha pozemku je 419 m2. Budovy napojeny na elektřinu i vodovod. Doposud bylo toto místo využíváno na rekreaci. Do budoucna budovy poslouží jako zázemí při stavbě domu v přední části pozemku či jako zahradní zázemí. Pozemek je oplocený zděnou zídkou a bránou. Vhodné i pro klienta, který hledá místo pro rekreaci. Dobrá dostupnost do okolních měst.
Pro bližší informace či prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie

CENA

Cena pozemku včetně příslušenství, provize a právního servisu činí 1.270.000,-Kč.

KONTAKT

Vaše makléřka Helena

731 176 765 

Těším se na vás !!

mensi_kopie_2

Helena Žejdlíková

V realitách působím naplno od roku 2014.

Tato práce mě uhranula svou rozmanitostí. Člověk, jako obchodník s nemovitostmi dnešní doby musí být mimo jiné i tak trochu právník, psycholog, fotograf, herec, scénárista a především dobrý rádce. 

Moje práce rozhodně není stereotypní, baví mě na sobě pracovat a neustále se vzdělávat. To všechno proto, abych dokázala uspokojit nároky všech klientů. 

Odlišuji se zejména lidským přístupem ke každému z mých klientů, a nad každou svěřenou nemovitostí přemýšlím s rozumem a citem, protože co nemovitost o jiný příběh a jiné zacílení na pravé kupce. 

Ke kvalitní prezentaci používám ty nejmodernější technologie, proto dokážu oproti jiným být kupředu a prodat tak rychle a mnohdy za vyšší cenu.

Za svou praxi jsem zobchodovala více než 153 prodejů v hodnotě více než 260.000.000,- Kč a obdržela 132 potěšujících zpětných referencí. 

Pokud zvažujete prodej svého nemovitého majetku i vy, ráda i z vás udělám nadšeného prodávajícího.

Ráda se s Vámi potkám u kávy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Helena Žejdlíková

Kontaktní formulář